Oferujemy montaż klimatyzacji
na terenie Warszawy i najbliżej sąsiadujących miejscowości.


Dzięki rozbudowanej ofercie urządzeń klimatyzacyjnych różnych producentów jesteśmy w stanie zadowolić każdego klienta dostosowując się do potrzeb, budżetu, zachowując przy tym zadowalający efekt.

Doradzimy w doborze sprzętu – marka, moc, miejsce instalacji oraz rodzaj jednostki - ścienna, kaseta lub kanałowa, tak aby klimatyzacja była najbardziej efektywna podczas pracy w upalne dni.

Montujemy klimatyzatory w mieszkaniach, domach, sklepach, biurach i obiektach komercyjnych. Nasz personel jest odpowiednio przeszkolony  do wykonywania montaży oraz dysponuje niezbędnymi narzędziami, sprzętem wysokiej klasy, który ułatwia postępowanie prac w różnych warunkach lokalowych.  

Wizji lokalnej dokonujemy bezpłatnie.

Wyceny montażu dla wszystkich klientów są przeprowadzane indywidualnie, ponieważ każdy montaż jest inny.

Po zamontowaniu systemu klimatyzacji przez naszych pracowników klient jest przeszkolony do użytkowania urządzenia, otrzymuje instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną, fakturę lub paragon (zależy od ustaleń z klientem), oraz 24-miesięczną gwarancję na montaż.

Zapewniamy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i przeglądy.

Jeśli nasza oferta Państwa zainteresowała, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Oferujemy serwis klimatyzacji


Okres i warunki gwarancji są zapisane w karcie gwarancyjnej dołączonej do urządzenia. Gwarancja na klimatyzator udzielana jest na określony okres czasu licząc od daty jego zakupu.

Jednym z warunków efektywnie działającego klimatyzatora w okresie gwarancji i po gwaracji jest cykliczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń (co najmniej dwa razy w roku). Przeglądy techniczne są realizowane na zlecenie klienta i muszą odbywać się przed sezonem letnim (marzec-maj) oraz przed sezonem zimowym (wrzesień-listopad). Systematyczny przegląd zagwarantuje prawidłową pracę urządzeń latem podczas chłodzenia oraz zimą podczas ogrzewania.

Zakres czynności przeglądu klimatyzatora:

  • czyszczenie filtrów (lub wymiana)
  • odgrzybienie jednostki wewnetrznej
  • odgrzybienie skraplacza jednostki zewnętrznej
  • sprawdzenie ciśnień w układzie chłodniczym
  • sprawdzenie szczelności układu
  • sprawdzenie drożności skroplin


Zajmujemy się również naprawą klimatyzatorów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.